O firmie

Nasza firma istnieje od 2002 roku!
Nasze salony to miejsce dla osób szukających profesjonalnych rozwiązań i fachowego doradztwa.

 

 

Jesteśmy z Państwem od 2002 roku! Nasza firma to więcej niż sklep z farbami, to miejsce dla wszystkich którzy szukają produktów malarskich i wykończeniowych wysokiej jakości, bezpiecznych dla zdrowia i środowiska naturalnego. Nasze farby mogą być stosowane w pomieszczeniach specjalistycznych. Prowadzimy autoryzowaną sprzedaż oryginalnych produktów zagranicznych marek. Są to szwedzkie farby Beckers oraz fińskie farby Tikkurila
Jako jeden z nielicznych sklepów w całym kraju posiadamy niedoścignione farby do ścian i sufitów Beckers Scotte w kompletnej serii, najwyższej jakości oleje do drewna Elit Traolja! Posiadamy w swojej bogatej ofercie lakiery i impregnaty przeznaczone do ochrony drewna z linii Valtti, farby do malowania i zabezpieczania elewacji z linii Finngard oraz farby Beckers Designer
Oferujemy Państwu profesjonalne narzędzia malarskie firm Anza, FranpinHardy, Blue Dolphine, a także inne materiały remontowe i wykończeniowe. 
Salon farb „Tęcza” to również profesjonalna mieszalnia farb, dzięki której sam możesz skomponować kolory do swojego wnętrza. Korzystamy z kilku obszernych wzorników kolorów takich jak NCS, RAL, SYMFONIA I i II oraz wzornikami własnymi producentów.
Do naszej pracy podchodzimy z pasją, oferując profesjonalne doradztwo i pomoc w dostosowaniu produktów i narzędzi malarskich do indywidualnych potrzeb Klienta. Dzięki bogatej wiedzy, wieloletniemu doświadczeniu i bardzo dobrej znajomości produktów udzielamy rzetelnych rad i wskazówek Klientom poszukującym najlepszych rozwiązań. Ze względu na zróżnicowany asortyment i szeroki wybór akcesoriów do malowania naszą ofertę kierujemy do szerokiego grona odbiorców. Z naszych usług korzystają klienci indywidualni, przedsiębiorcy oraz instytucje.


Serdecznie zapraszamy!