Partnerzy

Salon farb "Tęcza" to autoryzowany przedstawiciel najlepszych marek zagranicznych farb, środków do konserwacji drewna i producentów narzędzi malarskie i wykończenia wnętrz. Ofertę swoja kierujemy do klientów indywidualnych, firm i instytucji.

Beckers – szwedzka firma założona w 1865 roku, będąca jednym z największych producentów środków chemicznych. Farby Beckers tworzone są na bazie ekologicznych i certyfikowanych receptur, polecane dla alergików. 

 

 

www.beckers.pl

Tikkurila jest wiodącym  skandynawskim producentem farbiarskim znanym z wysokiej jakości produktów do ochrony i dekoracji powierzchni oraz profesjonalnego serwisu. W Polsce Tikkurila ma ugruntowana pozycję w segmencie produktów premium.

 

www.tikkurila.pl

Od 1897 roku firma zdobywała uznanie szerokim asortymentem, wysoka jakością produktów i sprawdzonymi rozwiązaniami. Innowacyjne produkty o bardzo dobrych parametrach zarówno aplikacyjnych, jak i użytkowych.

 

 


 www.nobiles.pl

DULUX to najbardziej rozpoznawalna marka na świecie, obecna w ponad 100 krajach. Dulux powstała w 1932 r. w Wielkiej Brytanii. W 1997 r. produkty marki Dulux zostały wprowadzone na rynek polski.

 www.dulux.pl

Marka Polifarb Dębica należy do spółki Tikkurila Polska S.A.  Produkty Polifarb Dębica są synonimem wysokiej jakości, tradycji, sprawdzonych rozwiązań.

 

 

 www.polifarb-debica.pl

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A. jest jednym  z czołowych producentów farb i lakierów w Polsce. Dziś Śnieżka to nowoczesny zakład zatrudniający w całej Grupie Kapitałowej około 1000 osób i wytwarzający rocznie około 140 mln litrów różnego rodzaju wyrobów chemii budowlanej na rynek krajowy oraz rynki zagraniczne.


www.sniezka.pl

Enter MoTip Dupli Polska Sp. z o.o. jest firmą wchodzącą w skład holenderskiego koncernu MoTip Dupli GROUP B.V.- producenta farb i lakierów w aerozolu, lakierów specjalistycznych, sprayów technicznych, środków do konserwacji pojazdów oraz kosmetyków samochodowych.

 

 

www.motipdupli.pl

PPG Industries to światowy lider w produkcji farb, lakierów, materiałów chemicznych, wyrobów optycznych, szkła i włókien szklanych. Firma powstała w 1883 roku w stanie Pensylwania w USA i do dziś w stolicy tego stanu, Pittsburghu, ma swoją główną siedzibę. To firma biorąca udział w akcji "Maluch dla Toma Hanksa"

 

www.pl.ppgrefinish.com/pl

Wykorzystując doświadczenie i patenty współwłaściciela firmy wdrożono do produkcji wiele nowoczesnych preparatów i farb przeznaczonych do nakładania na metale czyste jak i niecałkowicie oczyszczone z produktów korozji.

 

www.malexim.pl

Firma wyspecjalizowana w produkcji rozcieńczalników  profesjonalnych do farb i lakierów na cele rynkowe oraz rozpuszczalników, zmywaczy  i utwardzaczy.

 

www.chekon.com.pl

Venga Hartzchemie jest firmą specjalizującą się w dziedzinie produktów do zabezpieczania, konserwacji i dekoracji drewna.

 

 

www.lakiery.pl

Marka HARDY to lider na rynku akcesoriów malarskich i remontowo-budowlanych. 

 

www.hardy.pl

Profesjonalna Taśma Malarska przygotowana specjalnie do długiego przebywania na powierzchni. Łatwo usuwa się z podłoża, bez uszkodzeń, nie zostawia śladów kleju. Jest to najlepszy wybór zarówno dla profesjonalisty, jak i dla indywidualnego użytkownika.

 

www.bluedolphin.pl

Franpin teraz Nespoli Group produkuje kompletną gamę narzędzi malarskich, narzędzi do przygotowania prac malarskich oraz akcesoriów malarskich dla profesjonalnych użytkowników.

 

www.nespoligroup.pl

ANZA - szwedzkie narzędzia i akcesoria malarskie.
Działalność produkcyjna firmy określana jest czterema słowami: jakość, funkcjonalność, wzornictwo, ergonomia.

 

 

Anza Narzędzia Malarskie